Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Serwisowy Rafinerii

PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE "AJAKS" S.A.

4 8005 200 brutto / mies.
  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • praca manualna oraz obsługa automatów do oczyszczania i serwisu instalacji przemysłowych,

  • dbanie o należyty stan techniczny obsługiwanego sprzętu,

  • realizacje na terenie rafinerii i firm przemysłowych w Polsce i całej Europie – delegacje zagraniczne ok. 30-50 % czasu pracy – do uzgodnienia indywidualnego,

  • dla osób posiadających predyspozycje organizacyjne - perspektywa awansu na stanowiska kierownicze (brygadzista, kierownik robót, kierownik projektu),

  • dla pracowników bez doświadczenia na podobnym stanowisku – pełne szkolenie zawodowe.

Nasze wymagania

  • dobry stan zdrowia,

  • umiejętność pracy w kilkunasto-osobowym zespole i zaangażowanie w pracy,

  • gotowość do wyjazdów służbowych zagranicznych (przeciętnie 1-4 tygodnie).

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat / lub inną dogodną formę współpracy,

  • pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym w zakresie usług przemysłowych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,

  • motywacyjny system premiowy,

  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe – do rozmowy indywidualnej,

  • profesjonalne wsparcie i pomoc w okresie wdrożenia,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,

  • preferencyjne korzystanie ze środków transportu i usług firmy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

AJAKS SA z główną siedzibą w Poznaniu to istniejąca od ponad 30 lat polska firma rodzinna świadcząca specjalistyczne usługi remontowe dla rafinerii i zakładów petrochemicznych na terenie całej Europy.

Nasza oferta obejmuje m.in. kompleksowy serwis reaktorów i katalizatorów, prace mechaniczne, odkoksowanie i inspekcję pieców rafineryjnych, ciężkie oczyszczanie przemysłowe, w tym wielkogabarytowe oczyszczanie ultradźwiękowe elementów instalacji produkcyjnych.

Liczba zrealizowanych przez AJAKS SA do tej pory kontraktów liczona jest w tysiącach, na liście naszych klientów znajdują się najbardziej wymagające koncerny naftowe i petrochemiczne: TOTAL ENERGIES (Francja – Niemcy), VALERO (CHEVRON) – (Wlk. Brytania), DOW CHEMICALS (Niemcy), PHILLIPS 66 (Wlk. Brytania), VARO ENERGY (Szwajcaria), PAZ OIL (Izrael), STATOIL (Dania), HELLENIC PETROLEUM (Grecja), TUPRAS (Turcja), NEREFCO (Holandia), MIRO (Niemcy), NYNAS (Szwecja), OMV/PETROM (Rumunia), LUKOIL (Bułgaria, Rumunia), GALP ENERGIA (Portugalia), NESTE OIL (Finlandia), NIS (Serbia) oraz oczywiście oba polskie koncerny naftowe.

Zdecydowana większość kontraktów zawierana jest przez AJAKS SA bezpośrednio z rafineriami, rzadko jesteśmy podwykonawcami innych zachodnich firm serwisowych.

Szukamy ambitnych i kompetentnych pracowników potrafiących grać zespołowo, którzy uzupełnią i wzmocnią naszą drużynę.

Przewiń do profilu firmy