Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik serwisu aparatury kontrolno-pomiarowej

Yokogawa Polska Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 197

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie, kalibrowanie, konfigurowanie i uruchamianie aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Przygotowywanie ofert technicznych i handlowych oraz wyłączna odpowiedzialność za proste oferty na usługi serwisowe

  • Analiza dokumentacji technicznej i rozwiązywanie problemów z aparaturą pomiarową

  • Obsługa techniczna postępowań reklamacyjnych

  • Wsparcie techniczne w zakresie postępowań gwarancyjnych

  • Tworzenie dokumentacji wewnętrznej procesu ofertowania i serwisowania

  • Wsparcie techniczne dla zespołu sprzedaży i zespołu realizacji

  • Wsparcie techniczne dla nowych jak i istniejących klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne z zakresu automatyki przemysłowej, metrologii lub pokrewne

  • 1-3 lat doświadczenia zawodowego w branży automatyki przemysłowej, w obsłudze lub serwisie urządzeń kontrolno-pomiarowych lub analitycznych

  • Umiejętność czytania i analizy rysunków technicznych, schematów funkcjonalnych i elektrycznych

  • Zarządzanie czasem własnym

  • Analiza informacji

  • Komunikowanie się z ludźmi na różnych poziomach

  • Otwartość na naukę i podnoszenie kwalifikacji

  • Zorientowanie na pracę zespołową, pożądany wysoki stopień samodzielności

  • Robocza znajomość aplikacji MS Office

Mile widziane

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie, piśmie i terminologii technicznej)

  • Umiejętność czytania schematów P&ID

  • Znajomość oprogramowania SAP, CRM

To oferujemy

  • Kultura korporacyjna z naciskiem na innowacyjność i ciągłą optymalizację

  • Innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty

  • Strategiczna, długoterminowa wizja biznesowa

  • Możliwość kariery w międzynarodowym środowisku

  • Ciągły proces uczenia się, rozwoju i wzrostu

  • Utalentowany zespół profesjonalnych i wysoce zmotywowanych współpracowników

  • Przyjemną i nieformalną atmosferę

  • Doskonały pakiet wynagrodzeń

  • Samochód służbowy

  • Komputer

  • Telefon

  • Narzędzia i sprzęt do wykonywania pracy

  • Odzież ochronna i sprzęt ochronny

Firma Yokogawa Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby do serwisu aparatury kontrolno-pomiarowej.

Przewiń do profilu firmy

Opis wykonywanej pracy

Jako pracownik serwisu aparatury kontrolno-pomiarowej będziesz odpowiedzialny za wykonywanie usług serwisowych w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej oraz wsparcie technicznego w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej produkcji Yokogawa dla klientów Yokogawa Polska. Będziesz też odpowiedzialny za przygotowanie ofert techniczno-handlowych na usługi serwisowe oraz dobór aparatury kontrolno-pomiarowej w ramach realizowanych zadań. Stanowisko przyczynia się do budowania relacji z istniejącymi klientami i potencjalnymi nowymi klientami. Jako członek zespołu będziesz współpracować z zespołami sprzedaży i realizacji, aby budować i pogłębiać relacje z klientami.

Zainteresowany?

Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV w języku angielskim drogą elektroniczną klikając w przycisk "Aplikuj szybko".

Jeśli chciałbyś stać się częścią firmy z wizją przyszłości i zaangażować się w ekscytujący biznes automatyki przemysłowej chętnie się z Tobą skontaktujemy!