Pracownik serwisu helpdesk maszyn do obróbki drewna - Sprzedawca części zamiennych

FELDER Group Polska Sp. z o.o.

  • Żory

    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zgłoszeń serwisowych

  • zdalne diagnozowanie oraz rozwiązywanie usterek

  • przygotowywanie ofert

  • zamawianie części zamiennych

  • dbałość o funkcjonowanie parku maszynowego w salonie siedziby firmy

  • wyjazdy do klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe (elektronika, mechanika, mechatronika)

  • prawo jazdy kategorii B

  • znajomość programów Microsoft Office

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • zdolności manualne

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

  • dobra organizacja pracy, otwartość, komunikatywność, kreatywność

  • mile widziana znajomość branży stolarskiej i maszyn stolarskich

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • indywidualne przyuczenie do obowiązków

  • systematyczne, podnoszące kwalifikacje szkolenia

  • długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej

FELDER Group Polska sp. z o.o. działa na rynku polskim już od 15 lat i jest wyłącznym przedstawicielem na terenie naszego kraju renomowanego, austriackiego producenta obrabiarek do drewna FELDER KG. Przedsiębiorstwa szczycącego się ponad 60-letnim doświadczeniem, na wskroś nowoczesnego, a jednocześnie nadal rodzinnego. Należymy do czołówki największych dostawców tego typu obrabiarek w Polsce i osobom związanym z branżą drzewną oferujemy, obok przebogatej palety maszyn stolarskich i narzędzi, pełne wsparcie serwisowe oraz doradztwo z 12 salonów.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego.