Ta oferta pracy jest nieaktualna od 223 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Serwisu i Produkcji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 28.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma działająca w branży informacyjno-reklamowej posiadająca stały
    i wypracowany rynek poszukuje:
    PRACOWNIKA SERWISU i PRODUKCJI
    z umiejętnościami ślusarskimi
    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    ZADANIA:

    • Realizacja prac serwisowych i produkcyjnych związanych z konserwacją, naprawami i montażem nośników reklamowych
    • Zaopatrzenie materiałowe
    • Bieżące prowadzenie dokumentacji
    • Realizacja spraw bieżących związanych z serwisem i produkcją

    OCZEKIWANIA:

    • Podstawowe umiejętności ślusarskie i spawalnicze
    • Wykształcenie techniczne (średnie lub zawodowe)
    • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
    • Umiejętności organizacyjne
    • Gotowość do pracy związanej z wyjazdami służbowymi
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Bez nałogów

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie
    • Wieloletnią pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
    • Możliwość awansu

    SIEDZIBA FIRMY: Warszawa

    *Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    *Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą  z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.