Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik serwisu IT

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Hardsoft-Telekom działająca na rynku IT od 27 lat, autoryzowany partner wielu czołowych producentów sprzętu i oprogramowania.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • obsługa administracyjna serwisu IT
    • wsparcie techniczne klientów
    • serwis sprzętu komputerowego
    • montaż komputerów
    • obsługa reklamacji – kontakty z klientami oraz producentami

    Wymagania:

    • znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows
    • wiedza techniczna umożliwiająca identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem i sieciami komputerowymi
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w firmie oferującej zaawansowane rozwiązania w zakresie informatyki
    • pracę w doświadczonym zespole
    • możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia produktowe, handlowe, wewnętrzne, udział w konferencjach i seminariach)
    • dobre warunki pracy i świetną atmosferę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
    • pracę w dynamicznej organizacji, będącej jednym z liderów w swoim sektorze
    • niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    www.ht.poznan.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.