Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Serwisu IT - urządzenia wielkoformatowe / stacje robocze

MAT Usługi Informatyczne Spółka z o.o. Spółka komandytowa

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnoza usterek oraz naprawa wielkoformatowych urządzeń drukujących

  • Diagnoza usterek oraz naprawa stacji roboczych

  • Instalowanie i konfigurowanie sprzętu komputerowego

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem.

  • Przeprowadzanie atrakcyjnych, merytorycznych i skutecznych szkoleń i wdrożeń.

  • Opieka posprzedażowa: rozwiązywanie problemów, dbanie o wysoki poziom satysfakcji klienta z oferowanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane ostatnie lata studiów).

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z klientami.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Mile widziane - Doświadczenie w naprawach komputerów, ploterów

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej i renomowanej firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w wielu szkoleniach w kraju i zagranicą.

  • Możliwość zdobywania doświadczeń dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami w branży.

  • Wynagrodzenie motywacyjne uzależnione od wyników sprzedaży.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym, młodym, twórczym zespole.