Ta oferta pracy jest nieaktualna od 414 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Serwisu

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 06.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spekom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

    Firma dostarczająca na rynek Polski urządzenia do analiz spektralnych (spektrometry) poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    Region: śląskie

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat B
    • Gotowość do pracy w delegacjach na terenie całego kraju

    Zakres obowiązków:

    • Instalacja urządzeń i oprogramowania u klientów
    • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
    • Szkolenie klientów z obsługi urządzeń i oprogramowania

    Oferujemy:

    • Dobre warunki pracy i uposażenia
    • Szkolenia zagraniczne
    • Umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.