Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik serwisu

TRAX elektronik A. Moryc M. Tomecki, L. Turczyński sp. jawnaO firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka, montaż i naprawa sprzętu elektronicznego.

  • Praca w terenie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne.

  • Znajomość podstaw elektryki i elektroniki.

  • Doświadczenie w montażu/serwisie/konserwacji urządzeń elektronicznych.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Mobilność, dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie (wyjazdy serwisowe, delegacje).

Czas trwania umowy:

  • od zaraz, okres próbny 3 miesiące, z możliwością przedłużenia.

Informacje dodatkowe

  • Wymiar etatu: pełny etat.

  • Rodzaj umowy: na czas określony.

  • Czas trwania umowy: od zaraz, okres próbny 3 miesiące, z możliwością przedłużenia.

  • Liczba wakatów: 1.

  • Min. doświadczenie: mniej niż rok.

  • Min. wykształcenie: zasadnicze zawodowe.

  • Przedział wynagrodzenia: 4 000,00 zł-5 000,00 zł /miesięcznie brutto, możliwość premii.

  • Premie, dodatki: w zależności od zaangażowania.

  • Branża/kategoria: Praca Elektronika/Praca Instalacje/Utrzymanie/Serwis