Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik serwisu

PKE Polska Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Władysława Reymonta 20

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i serwis instalacji elektrycznych słaboprądowych,

  • Udział w uruchamianiu i programowaniu w/w systemów,

  • Udział w przeglądach konserwacyjnych oraz serwisach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne o kierunku: elektronicznym, automatycznym, elektrycznym lub pokrewnym,

  • Systematyczność, dokładność, zaangażowanie,

  • Kultura osobista i komunikatywność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz pakiet socjalny,

  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Udział w realizacji dużych i ciekawych projektów,

  • Szanse na podnoszenie kwalifikacji, dalszy rozwój i awans wewnątrz organizacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

PKE Polska Sp. z o. o. zajmuje się planowaniem i realizacją inwestycji oraz obsługą serwisową w obiektach komercyjnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Aktualnie do naszych oddziałów w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie oraz Szczecinie poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik serwisu.

Więcej informacji na temat działalności Naszej firmy znajdą Państwo na stronie internetowej pod adresem: www.pke-pl.com

Przewiń do profilu firmy