Logo Pracuj.pl

Pracownik Serwisu Łańcuchów Ochronnych na Koła

PEWAG POLSKA sp. z o.o.O firmie

6 000–6 300
brutto / mies.
  • Bielsko-Biała, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PEWAG POLSKA sp. z o.o.

Szklana 164

Bielsko-Biała

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem (mailowy, telefoniczny),
  • wykonywanie zadań serwisowych: przegląd, diagnostyka i naprawa, serwisowanie oraz wymiana podzespołów.
  • doradztwo techniczne w zakresie użytkowania i serwisowania zarówno na odległość, jak i w siedzibie klienta,
  • sporządzanie dokumentacji serwisowej,
  • ścisła i prawidłowa współpraca oraz komunikacja z pozostałymi pracownikami firmy w zakresie tworzenia zamówień i dostaw materiałów oraz części serwisowych,
  • kompletacja techniczna oraz montaż produktów do systemów podnoszenia oraz mocowania ładunków.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • praca w terenie-gotowość do częstych podróży po kraju (województwa: Śląskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie , Opolskie, Małopolskie, Podkarpackie), maksymalnie 8 wyjazdów miesięcznie,
  • praktyczne umiejętności i wiedza z zakresu mechaniki lub pokrewnych dziedzin,
  • umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobry stan zdrowia-brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • prawo jazdy kat.B,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi,
  • doświadczenie w remontowaniu maszyn,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w pracy jako serwisant urządzeń technicznych, pracownik działu utrzymania ruchu lub pracownik działu technicznego w firmach produkcyjnych oraz znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pięciodniowy tydzień pracy,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • wysokie uposażenie podstawowe, uzupełnione po okresie próbnym atrakcyjnym systemem premiowym,
  • wsparcie ze strony doświadczonego grona współpracowników,
  • szkolenia zagraniczne w Centrali firmy w Austrii,
  • samochód służbowy,telefon komórkowy,
  • pracownicze imprezy integracyjne,
  • dodatkową świąteczną premię,
  • pracę w miłej atmosferze współpracowników.

O nas

Firma pewag austria GmbH jest wiodący na świecie producent łańcuchów technicznych oraz łańcuchów śniegowych. Wysoka jakość naszych produktów oraz usług, a także pełne zaangażowanie naszych pracowników, są naszymi najważniejszymi atutami pozwalającymi nam osiągnąć

założony cel - pełną satysfakcję i spełnienie oczekiwań naszych klientów.

Sukces firmy budujemy w oparciu o wyjątkowy kapitał ludzki. Dzisiaj również i Ty możesz stać się częścią naszego zespołu!

Pracownik Serwisu Łańcuchów Ochronnych na Koła, Szklana 164, Bielsko-Biała