Oferta pracy

Pracownik Serwisu

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Szparagowa 10, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Salve Medica Sp. z o.o. Sp. k.

Szparagowa 10

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o sprawność aparatury medycznej i innych sprzętów w pracowniach mobilnych i stacjonarnych (mammografy, skanery, holtery, ciśnieniomierze itp.);

  • Nadzór nad komputerami na miejscu, w oddziałach oraz na wyjazdach;

  • Monitorowanie, kontrola i administrowanie systemami informatycznymi;

  • Rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników;

  • Prace bieżące w zakresie struktury IT;

  • Transport wewnętrzny sprzętów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne/informatyczne;

  • Znajomość zagadnień LAN/WAN (TCP/IP);

  • Umiejętność serwisowania sprzętu (lub chęć nauczenia się);

  • Zdolności techniczno-manualne – „złota rączka”;

  • Analityczne i kreatywne podejście do występujących problemów;

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość metodyki pracy w systemach medycznych PACS, RIS.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnym centrum medycznym;

  • stabilne zatrudnienie;

  • pracę pełną ciekawych wyzwań;

  • dostęp do usług medycznych;

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności;

  • formę zatrudnienia: pełen etat.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

Centrum Medyczne Salve Medica to czołowa placówka ochrony zdrowia w regionie.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

Z należną troską, dbamy o zdrowie, intymność i godność każdego Pacjenta.

Przewiń do profilu firmy