Oferta pracy

Pracownik Serwisu

Linde Gaz Polska O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy serwisowe armatury i układów pompowych cystern/zbiorników kriogenicznych

  • Okresowe przeglądy serwisowe osprzętu cystern/zbiorników kriogenicznych

  • Diagnozowanie usterek i samodzielne rozwiązywanie problemów technicznych

  • Praca z dokumentacją techniczną

  • Montaż i naprawy układów mechanicznych i elektrycznych

  • Dbałość o zachowanie standardów i dobrych praktyk warsztatowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej zawodowe techniczne (mechanika, automatyka, elektryka)

  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu

  • Umiejętność czytania schematów technicznych

  • Znajomość układów z przemiennikami częstotliwości

  • Uprawnienia spawacza oraz doświadczenie w tym obszarze - mile widziane

  • Uprawnienia SEP grupa 1,2,3 - będą dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Praca w Linde oznacza również wiele możliwości zawodowych, współpracę z zespołami eksperckimi i korzystanie z najlepszych rozwiązań. Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny pakiet benefitów są naszym dodatkowym atutem.

Linde Gaz Polska

Jesteśmy wiodącym koncernem na świecie w dziedzinie produkcji i dystrybucji gazów oraz budowie instalacji przemysłowych z ponad 100-letnią historią. Obsługujemy ok. 2 mln klientów w ponad 100 krajach i zatrudniamy prawie 80 000 pracowników. Linde to także 6 500 aktywnych patentów na świecie. W Polsce jesteśmy obecni od 1993 roku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw gazów i zaawansowanych technologii gazowych dla niemal wszystkich gałęzi przemysłu, medycyny, ochrony środowiska oraz placówek naukowo-badawczych. Stosujemy nowoczesne rozwiązania systemowe, kładąc nieustanny nacisk na doskonalenie obsługi procesu produkcji i dystrybucji, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom rynku i potrzebom klientów.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto z nami pracować?

Wykraczanie poza standardowe myślenie, praca nad nowymi tematami i koncepcjami, dostarczanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów są konieczne do osiągania sukcesu w biznesie. Nasz dział oferuje Ci wiele możliwości doskonalenia swoich umiejętności w obszarze, w którym się specjalizujesz. Będziesz przyczyniać się do tego, aby Linde było globalną i różnorodną organizacją.

Linde działa odpowiedzialnie wobec swoich akcjonariuszy, partnerów biznesowych, pracowników, społeczności i środowiska we wszystkich obszarach biznesowych, regionach i lokalizacjach na całym świecie. Poprzez ciągłe doskonalenie technologii i produktów skutecznie łączymy cele biznesowe naszych klientów ze zrównoważonym rozwojem.