Oferta pracy

Pracownik Serwisu

SUMITOMO (SHI) DEMAG PLASTICS MACHINERY POLSKA SP. Z O.O. O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Sumitomo (SHI) Demag Plastics Machinery GmbH z łączną sprzedażą ponad 5.000 maszyn rocznie jest jedynym z największych producentów wtryskarek na świecie. Japońsko-niemicka firma powstała z połączenia w roku 2008 firm Demag Plastics Group z Sumitomo Heavy Industries (SHI). Sumitomo (SHI) Demag produkuje swoje maszyny w 4 zakładach na świecie: w dwóch w Niemczech (Schwaig i Wiehe) oraz po jednym w Chinach (Ningbo) i Japonii (Chiba). Ponad 3.000 pracowników wytwarza maszyny o napędzie hydraulicznym, hybrydowym i w pełni elektrycznym. Dzięki doświadczeniu, kompletnej sieci sprzedaży i serwisu, Sumitomo (SHI) Demag obecna jest w każdym regionie przemysłowym na świecie.

Obecnie, polski oddział firmy, Sumitomo (SHI) Demag Platics Machinery Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę serwisową naszych klientów w powierzonym regionie.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie o kierunku technicznym
  • Podstawowa znajomość procesu wtrysku
  • Umiejętność diagnostyki i naprawy wtryskarek
  • Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się branży
  • Umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne + bonus
  • Szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy