Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik serwisu

TRAX elektronik A. Moryc M. Tomecki, L. Turczyński sp. jawnaO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka, montaż i naprawa sprzętu elektronicznego – urządzeń z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, obsługa komputerowej bazy zleceń serwisowych,

  • Praca w terenie,

  • W krytycznych przypadkach, czas reakcji w terenie do 4 godzin.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B. i własny środek transportu (zwrot kosztów przejazdów),

  • mobilność, pełna dyspozycyjność,

  • praca w terenie.

Mile widziane

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • predyspozycje manualno-techniczne w kierunku elektrycznym i elektronicznym,

  • możliwość pracy na wysokości.

Poszukujemy pracowników z rejonów:

- zachodniopomorskie,

- lubuskie,

- dolnośląskie,

- lubelskie.

W każdym rejonie jedno stanowisko pracy.

Czas trwania umowy:

  • od zaraz, okres próbny 3 miesiące, z możliwością przedłużenia.

Dodatkowe informacje:

  • Min. doświadczenie: mniej niż rok.

  • Min. wykształcenie: zasadnicze zawodowe.

  • Przedział wynagrodzenia: 4 000,00 zł-5 000,00 zł /miesięcznie brutto, możliwość premii.

  • Premie, dodatki: w zależności od zaangażowania.