Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik serwisu maszyn rolniczych - mechanik

WIALAN Langer i Wiatr Spółka Jawna

  • Januszowice (pow. krakowski; gm. Słomniki)

    Januszowice (pow. krakowski; gm. Słomniki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka, naprawa oraz przegląd maszyn rolniczych

  • praca wykonywana w oddziale firmy jak i u klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu mechaniki rolnictwa będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność

  • prawo jazdy kategorii B

  • wysoka motywacja do pracy

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko

  • szkolenia techniczne oraz stały dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy

  • stabilne zatrudnienie oraz przyjazne środowisko pracy

Firma WIALAN posiada ponad 29-letnią tradycję w obsłudze sektora rolniczego i ogrodniczego. Obecnie firma WIALAN zatrudnia ponad 400-osobową, dynamiczną i kompetentną załogę. Nasi specjaliści służą kompleksowym doradztwem w zakresie stosowania i wykorzystania oferowanego asortymentu. Dołącz do Nas!

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.