Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Serwisu Mobilnego / Serwisant

Aebi Schmidt Polska Sp. z o.oO firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, będąca wiodącym producentem urządzeń do całorocznego utrzymania dróg, należąca do międzynarodowego Holdingu poszukuje osobę chętną do podjęcia zatrudnienia w Dziale Serwisu na stanowisku:

Miejsce pracy: województwo zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko – mazurskie, kujawsko – pomorskie, cz. podlaskie, cz. wielkopolskie,

Opis stanowiska:

  • przeglądy i konserwacja maszyn do letniego i zimowego utrzymania dróg (zamiatarki, posypywarki, pługi, kosiarki itp.)
  • diagnostyka usterek
  • utrzymanie sprawności maszyn, urządzeń
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn montaż / demontaż urządzeń
  • wykonywanie testów końcowych maszyn
  • szkolenie użytkowników

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie z zakresu elektroniki/elektryki i/lub elektrohydrauliki
  • podstawowa obsługa komputera
  • znajomość specyfiki pracy w serwisie maszyn i urządzeń,
  • doświadczenie w serwisowaniu sprzętu drogowego, komunalnego, rolniczego będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność, elastyczność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych (praca w terenie)
  • prawo jazdy kategorii B (wymagane), mile widziane prawo jazdy kategorii C
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność
  • umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach
  • umiejętność współpracy z klientem
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • kultura osobista

Firma oferuje:

  • pracę w ustabilizowanej, nowoczesnej firmie międzynarodowej o wysokich standardach pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w strukturach międzynarodowego holdingu
  • możliwość szkoleń i ciągłego rozwoju, podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • system premiowania i możliwość ubezpieczenia grupowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • liczne świadczenia socjalne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Osoby aplikujące, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach (25-650) przy ul. Skrajnej 80A na potrzeby ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”

Ogłoszenie archiwalne