Oferta pracy

Pracownik serwisu remontowego - Monter

Ecol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Podmiejska 71A

Rybnicka Kuźnia

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • Czyszczenie chemiczne i trawienie zbiorników, cystern, rurociągów, wymienników ciepła, trawienie kotłów;

  • Przygotowanie i obsługa procesu czyszczenia chemicznego układów;

  • Przygotowywanie roztworów roboczych;

  • Montaż urządzeń / obejść na układach energetycznych;

  • Demontaże i montaże elementów maszyn i urządzeń;

  • Hydrodynamiczne czyszczenie zbiorników, cystern, rurociągów, wymienników ciepła;

  • Przygotowanie i obsługa procesu płukania układów olejowych;

  • Inne czynności wynikające z zadań czyszczenia zbiorników, cystern, rurociągów itp.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w delegacji,

  • podstawowa znajomość budowy maszyn i urządzeń przemysłowych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane doświadczenie,

  • obowiązkowe prawo jazdy kat. B,

  • mile widziane prawo jazdy kat. C.

To oferujemy

• stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

• premie i nagrody,

• możliwość awansu,

• diety płatne 200%,

• podróże służbowe,

• noclegi w hotelach B&B,

• praca w największych zakładach w Polsce i zagranicą,

• wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego,

• program poleceń pracowniczych,

• możliwość zgłoszenia gotowości do pracy w nadgodzinach,

• finansowane przez nas ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie,

• prywatną opiekę medyczną realizowaną przez PZU

Pakiet medyczny obejmuje m.in. darmowe korzystanie z: profilaktycznych badań krwi badań z zakresu EKG, RTG, USG, TK, NMR zabiegów ambulatoryjnych, szczepień przeciwko grypie sezonowej. Skorzystanie z wizyt bez skierowania do 30 lekarzy specjalistów.

• dostęp do pracowniczego programu emerytalnego,

• kartę MultiSport,

• podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, np. uprawnienia SEP, UDT (wózki widłowe, podnośniki, suwnice), kierowca kat. C, C+E, uprawnienia GWO, certyfikat ATEX,

• bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje? Myślisz o zmianie stanowiska i rozwoju własnej kariery?

Prześlij nam swoje CV, jeśli chcesz zacząć nową pracę w branży utrzymania ruchu lub masz już doświadczenie jako: mechanik, kierownik robót, elektromechanik, serwisant, magazynier, elektromonter, monter, smarownik, pracownik remontowy, pracownik obsługi technicznej, pracownik linii produkcyjnej.

Proponujemy pracę w prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku. Pragniemy ciągle rozwijać swoją ofertę produktów i usług, aby stać się widocznym liderem sektora usług dla przemysłu.

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników.

Dołączając do zespołu będziesz wykonywał prace związane z usługami serwisu remontowego maszyn i urządzeń na terenie zakładów przemysłowych w kraju i zagranicą.

ZOSTAŃ PRACOWNIKIEM NASZEGO SERWISU.

Przewiń do profilu firmy