Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik serwisu sprzątającego

HR for Business Sp. z o.o.

  • Zawiercie

    Zawiercie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych usług,

  • prowadzenie dokumentacji,

  • dbałość o właściwą organizację pracy i dyscyplinę pracy na terenie obiektu,

  • koordynowanie pracy podległych pracowników.

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku brygadzisty, szczególnie umiejętności kierowania kilkuosobową/kilkunastoosobową grupą pracowników,

  • doświadczenie w pracy w branży usług czystościowo-porządkowych, w tym znajomość chemii czystościowej i w obsłudze maszyn myjących, itp.

To oferujemy

  • umowę o pracę, wypłata zawsze na czas, raz w miesiącu!

  • niezbędna narzędzia pracy,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 - 14:00; 14.00 - 22.00 - weekend należy tylko do Ciebie, masz czas żeby poświęcić go rodzinie!

  • stabilizację - jesteśmy ogólnopolską firmą z 30 - letnim doświadczeniem na rynku,

  • pracę z najlepszymi - zatrudniamy ponad 30 tys. osób,

  • wsparcie i wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych przełożonych,

  • możliwość korzystania z karty Multisport i prywatnej opieki medycznej,

  • szkolenie oraz odzież roboczą.

Godziny pracy:

Poniedziałek - piątek 06.00 -1 4.00 / 14.00 - 22.00 (system zmianowy).

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 510 014 146 lub prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu.

Zmień pracę na lepszą, bo zasługujesz na więcej!

Zostań:

Pracownikiem serwisu sprzątającego

Zyskaj pakiet korzyści!

Przewiń do profilu firmy