Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Serwisu - Teletechnik

Control Project Sp. z o.o. Sp.K.

  • Warszawska 40, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Warszawska 40

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Serwis sieci telefonicznych,

  • Prace wykonywane są m.in. na terenie: Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Czeladzi, Świętochłowic, Zabrza.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe : elektryk, teletechnik, elektronik, elektromonter itp.,

  • Praktyka w serwisie i eksploatacji sieci telefonicznych,

  • Doświadczenie w pracy ze złączami LSA, głowicami kablowymi, mufami na kable wieloparowe, lokalnymi i głównymi punktami dystrybucyjnymi,

  • Doświadczenie w pracy z elementami sieci strukturalnych (światłowód, miedź),

  • Umiejętność przeprowadzania pomiarów kabli telefonicznych i okablowania strukturalnego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet OFFICE, Windowsów),

  • Dyspozycyjność i pracowitość,

  • Zdolności manualne – „złota rączka”.

Mile widziane

  • Umiejętność pracy z starszymi modelami infrastruktury telefonicznej i sieciowej,

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie obsługi central telefonicznych,

  • Umiejętność obsługi spawarki światłowodowej i reflektometru,

  • Uprawnienia SEP min. do 1 kV.

To oferujemy

  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zatrudnimy osobę na umowę o pracę na stanowisko: "Pracownik Serwisu", w wymiarze czasu pracy 1/1.

Przewiń do profilu firmy