Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik serwisu urządzeń chłodniczych

MAYEKAWA POLSKA Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma MAYEKAWA POLSKA Sp. z o. o., wiodący producent urządzeń chłodniczych i przetwórstwa żywności
o zasięgu ogólnoświatowym, poszukuje pracownika na stanowisko:

Praca mobilna, możliwość podjęcia pracy z każdego miejsca w Polsce

TWOJE ZADANIA:

  • uruchomienie sprężarek chłodniczych – serwis fabryczny
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprężarek chłodniczych
  • okresowe czynności konserwacyjne oraz usuwanie bieżących usterek

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia minimum średniego kierunkowego (chłodnictwo, elektryk,
    elektryk-automatyk, elektromechanik)
  • znajomości mechaniki urządzeń chłodniczych oraz zagadnień elektrycznych
    i automatyki – będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – będzie dodatkowym atutem
  • znajomości zagadnień chłodnictwa – będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjności, gotowości do wyjazdów służbowych
  • prawa jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:

  • uprawnienia do obsługi instalacji chłodniczych (amoniak, freon)
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie: umowa o pracę lub współpraca B2B
  • atrakcyjne benefity: karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • dostęp do profesjonalnych szkoleń produktowych (krajowych i zagranicznych)
  • w początkowym okresie zatrudnienia pracę z doświadczonym pracownikiem serwisu
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji (wiodący producent urządzeń chłodniczych i przetwórstwa żywności o zasięgu ogólnoświatowym)

Ogłoszenie archiwalne