Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Serwisu

OPTA-TECH Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

OPTA-TECH Sp. z o.o.

Firma OPTA-TECH dystrybutor rozwiązań z zakresu urządzeń laboratoryjnych do zakładów patomorfologii a także mikroskopów; kamer mikroskopowych, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

  • wykonywanie regulacji, napraw serwisowych urządzeń laboratoryjnych
  • wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń
  • sprawdzanie kompletności i sprawności urządzeń przed wysyłką
  • kontakt z klientem w zakresie wykonywanych napraw
  • pomoc dla działu sprzedaży przy wybranych instalacjach/dostawach sprzętu

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, skuteczności w działaniu
  • doświadczenie w naprawie urządzeń laboratoryjnych będzie dodatkowym atutem
  • zaangażowanie, sumienność.
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV mile widziane,
  • obsługa komputera: pakiet Office, Outlook
  • doświadczenie w pracy w magazynie niskiego składowania mile widziane

Oferujemy:

  • szkolenia przygotowujące do wykonywania wymaganych prac serwisowych
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • pracę w dobrej atmosferze pracy
  • opiekę medyczną Medicover

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne