Ta oferta pracy jest nieaktualna od 380 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Serwisu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Timex Group Polska Sp. z o.o.

    Timex Group Polska Sp. z o.o. - przedstawiciel producenta zegarków na rękę marki Timex i Versace poszukuje kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Zakres Zadań:

    • Naprawy mechaniczne gwarancyjne i po gwarancyjne zegarków,
    • Współpraca z klientami indywidualnymi i biznesowymi w zakresie zgłaszanych reklamacji,
    • Rejestrowanie zgłaszanych reklamacji w systemie,
    • Przygotowywanie do wysyłki naprawionych zegarków,
    • Ścisła współpraca z działem magazynu

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie minimum średnie – mile widziane techniczne lub status studenta kierunków technicznych,
    • Doświadczenie w pracach manualnych z drobnymi elementami – będzie atutem,
    • Komunikatywność, otwartość do nauki nowych rzeczy,
    • Sumienność, punktualność i precyzja w działaniu,
    • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook).

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeni w firmie będącej liderem w swojej branży,
    • Profesjonalnie szkolenia serwisowe,
    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, poniedziałek – piątek w godzinach 9 – 17,
    • Umowę zlecenie ze stawkę godzinową 13 pln brutto / h i 15 pln brutto po okresie próbnym,
    • Możliwość korzystania z karty sportowej,
    • Dogodna lokalizacja biura Warszawa – al. Jerozolimskie.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do procesu rekrutacji (Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883).

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.