Pracownik Serwisu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-03-21
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2017-04-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Timex Group Polska Sp. z o.o.

Timex Group Polska Sp. z o.o. - przedstawiciel producenta zegarków na rękę marki Timex i Versace poszukuje kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres Zadań:

  • Naprawy mechaniczne gwarancyjne i po gwarancyjne zegarków,
  • Współpraca z klientami indywidualnymi i biznesowymi w zakresie zgłaszanych reklamacji,
  • Rejestrowanie zgłaszanych reklamacji w systemie,
  • Przygotowywanie do wysyłki naprawionych zegarków,
  • Ścisła współpraca z działem magazynu

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie – mile widziane techniczne lub status studenta kierunków technicznych,
  • Doświadczenie w pracach manualnych z drobnymi elementami – będzie atutem,
  • Komunikatywność, otwartość do nauki nowych rzeczy,
  • Sumienność, punktualność i precyzja w działaniu,
  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook).

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeni w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Profesjonalnie szkolenia serwisowe,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, poniedziałek – piątek w godzinach 9 – 17,
  • Umowę zlecenie ze stawkę godzinową 13 pln brutto / h i 15 pln brutto po okresie próbnym,
  • Możliwość korzystania z karty sportowej,
  • Dogodna lokalizacja biura Warszawa – al. Jerozolimskie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do procesu rekrutacji (Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się