Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Serwisu

MSI Polska Sp. z o.o.O firmie

MSI Polska Sp. z o.o.

Magazynowa 1

Wrocław

Obecnie Poszukujemy Specjalisty ds. Obsługi Klienta, który będzie pomagał naszym klientom w problemach technicznych podczas korzystania z naszych produktów - notebooki, monitory, płyty główne, karty graficzne. Do obowiązków Specjalisty ds. Obsługi Klienta należy rozwiązywanie zapytań klientów, rekomendowanie rozwiązań i prowadzenie użytkowników produktu przez funkcjonalności. Aby odnieść sukces w tej roli, powinieneś lubić rozmowy z ludźmi, umieć zdobyć zaufanie naszych klientów. Dobrze czuć się w tematyce nowych technologii It.

Podstawowe zadania:

  • Diagnoza usterek oraz naprawa komputerów typu Desktop, All in One, Monitorów
  • Kontrola oraz rozwój jakości i wydajności napraw

Wymagane kwalifikacje:

  • Wiedza w zakresie budowy sprzętu komputerowego
  • Doświadczenie w naprawach komputerów - mile widziane
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość MS Excel

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania
  • Dostęp do nowoczesnych technologii – praca w serwisie zaawansowanych technicznie urządzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego, awansu w strukturach firmy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w specjalistycznym obszarze jakim jest naprawa płyt głównych oraz kart graficznych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport korzystnych warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne