Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik sezonowy

  • okolice Bredy, Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 19.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GOODMORNING pośrednictwo pracy to firma działająca w branży HR od ponad 15. lat .
Jesteśmy zaangażowani w szereg projektów dla osób poszukujących pewnej pracy na terenie Holandii.
Poświadczeniem naszego zaufania są certyfikaty wydawane przez instytucje rynku pracy, które czuwają nad legalnością naszej branży.

Miejsce pracy: okolice Bredy
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy sezonowej - szklarnie (warzywa, owoce, kwiaty - zbiór), produkcja (pakowanie, sortowanie, żywności i inne ), drobny przemysł, dużo ofert przy pakowaniu, sortowaniu produktów na dłuższy okres z dużą ilością godzin pracy.

„CHCESZ ZAROBIĆ NA ŚWIĘTA I SPĘDZIĆ JE Z RODZINĄ , Z CHOINKĄ PEŁNĄ PREZENTÓW – TO OFERTA DLA CIEBIE”

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego oraz prawo jazdy będzie dodatkowym atutem oraz przyspieszy wyjazd.

PRACA DLA KAŻDEGO

Oferujemy:

  • Zarobki adekwatne do wykonywanego stanowiska, zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz dojazd do pracy na terenie Holandii.
  • Gratis przejazd do Holandii dla specjalistów do końca roku

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą nie zwlekaj.

Zadzwoń, zapisz się na naszej stronie, prześlij CV, a nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą niezwłocznie.
Czekamy na Ciebie, to szansa na dobre zarobki i możliwość poznania Holandii

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.