Pracownik Silosowy

  • Rzeszów, Rogoźnica (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 30.05.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 29.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TEREZ
    Performance Polymers

    Your Specialist for
    Oferta Pracy

    TEREZ Performance Polymers jest producentem zaawansowanych tworzyw konstrukcyjnych do przemysłu samochodowego, AGD, sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

    OBOWIĄZKI:

    • załadunek regranulatów do silosów mieszających,
    • rozładunek regranulatów z silosów mieszających,
    • pobieranie próbek materiału z silosa,
    • podłączenie odpowiednich silosów mieszających z odpowiednimi silosami magazynującymi,
    • przeważanie materiału, przyjmowanie materiału z rozładunku,
    • etykietowanie materiału, odpowiednie rozlokowanie materiału na magazynie.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie średnie techniczne),
    • doświadczenie w pracy z regałami wysokiego składowania,
    • doświadczenie w obsłudze wózków jezdniowych,
    • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej mile widziane,
    • samodzielność, operatywność i odpowiedzialność w pracy,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dyspozycyjność (praca w systemie 2 zmianowym).

    OFERUJEMY:
    • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku produkcyjnym,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie aktywnie inwestującej w rozwój swoich pracowników,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
    • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • pakiet świadczeń socjalnych (karty Multisport, bilety do kina, na wydarzenia kulturalne, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, ubezpieczenie grupowe).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie TEREZ PERFORMANCE POLYMERS SP. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie TEREZ PERFORMANCE POLYMERS SP. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom