Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Składu Celnego - Magazynu Celnego

Pestila sp. z o.o.

  • Wolbórz

    Wolbórz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie obiektem magazynowym, w skład którego wchodzą: skład celny, magazyn czasowego składowania (magazyn celny), magazyn krajowy;

  • nadzór nad prawidłową realizacją procesów magazynowych;

  • planowanie i koordynowanie przepływu towarów oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej;

  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów;

  • przygotowywanie zestawień (raportów) do organów celnych w ramach uszlachetniania czynnego surowców produkcyjnych i wyrobów gotowych

  • współpraca z Urzędem Celnym, w tym organizowanie rewizji celnych oraz reprezentowanie firmy w trakcie kontroli składu celnego, magazynu czasowego składowania.

  • koordynowanie pracy personelu magazynowego oraz zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji;

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sprzętu i wyposażenia magazynu;

  • zapewnienie optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej;

  • współpraca z innymi działami firmy, w szczególności z Agencją Celną w zakresie obsługi składu celnego, magazynu czasowego składowania,;

  • bieżąca współpraca z Klientami zewnętrznymi, w tym ofertowanie usług, nadzór nad świadczonymi usługami, fakturowanie, rozpatrywanie skarg i reklamacji;

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość procesów magazynowych w obsłudze Klienta zewnętrznego;

  • znajomość przepisów prawa celnego i akcyzowego

  • doświadczenie w planowaniu, organizowaniu oraz kontroli pracy podległego zespołu;

  • znajomość programów IT dedykowanych do obsługi magazynów;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • dyspozycyjność i odpowiedzialność;

  • praktyczna znajomość rynku usług logistycznych i transportowych;

  • znajomość przepisów BHP, ppoż., ADR;

  • umiejętność pracy z Klientem zewnętrznym;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

O nas

Pestila jest przedsiębiorstwem o wysokiej specjalizacji w procesach chemicznych i zasadach ich wykorzystania dla ochrony upraw. W ofercie znajdą Państwo produkowane przez nas wysokiej jakości pestycydy, w tym sprawdzone i efektywne insektycydy, fungicydy oraz herbicydy, szeroko w potocznej mowie określanych mianem środków ochrony roślin. Jesteśmy fachowcami i chętnie doradzamy, pomagamy przy rejestracji środków agrochemicznych na terenie całej Europy.