Oferta pracy

Pracownik sklepu bezobsługowego

Żabka PolskaO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sali sprzedaży: zamawianie, przyjęcie i ekspozycja towaru, itp.

  • utrzymanie standardów, kontrola jakości funkcjonowania sklepu, prace serwisowe i porządkowe w sklepie

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • testowanie nowych technologii

  • elastyczne reagowanie na sytuacje awaryjne na sklepie i zgłaszanie odpowiednim jednostkom wsparcia

  • bieżące raportowanie w/w zadań do Menedżera

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z asortymentem sklepowym – preferowana branża spożywcza

  • doświadczenie w pracy na magazynie, w sklepie spożywczym

  • gotowość świadczenia pracy w niestandardowych godzinach

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kategoria B

  • uczciwość, skrupulatność, zaangażowanie

  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office oraz komunikatorów typu Teams, ZOOM

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne