Logo Pracuj.pl

Pracownik Sklepu

Stokrotka Sp. z o.o.O firmie

  • Bezrzecze (pow. policki)
    Bezrzecze (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży lub na stoisku mięso – wędliny
  • Dbanie o ekspozycję produktów na sklepie
  • Sprawdzanie terminów ważności produktów

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Otwartość na kontakt z klientem

Mile widziane

  • Orzeczenie o niepełnosprawności

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb
  • Karta zakupowa z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Wyprawka dla maleństwa
  • Szkolenia e-learningowe, stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna
  • Realna szansa rozwoju i awansu - ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • szkolenia

Pracownik Sklepu, Bezrzecze (pow. policki)