Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Sklepu

Mini MrówkaO firmie

  • Brzoza (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny

PSB Mini Mrówka – market budowlany, polska sieć samoobsługowych placówek handlowych typu „zrób-to-sam”,

Opis stanowiska:

  • aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
  • rozładunek dostaw
  • wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję
  • obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe, średnie lub w trakcie nauki
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem
  • dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilną pracę
  • przyjazne środowisko pracy,
  • stałe podnoszenie swoich kwalifikacji,

Ogłoszenie archiwalne