Oferta pracy

Pracownik sklepu e-commerce

IZABELA JANACHOWSKA-JABŁOŃSKA WEDDING DREAMO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Obsługa sklepu internetowego
(E-COMMERCE)

OBOWIĄZKI:

  • bieżąca obsługa systemu zamówień internetowych CMS – przyjmowanie zamówień i ich realizacja,
  • profesjonalna telefoniczna i mailowa obsługa klienta,
  • współpraca z działem magazynowania,
  • sprawna realizacja wymiany towarów i zwrotów,
  • przygotowywanie oferty sklepu internetowego: wprowadzanie produktów, przygotowywanie opisów,
  • uczestniczenie w projektach mających na celu udoskonalanie procesów obsługi klienta oraz rozwój sklepu internetowego,
  • monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych w zakresie e-commerce,
  • dbanie o atrakcyjność i aktualność oferty.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obsłudze klienta detalicznego,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość środowisk MS Office i Google Docs,
  • samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • bardzo dobra organizacja pracy i świadomość terminów,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze sklepu internetowego oraz podstawowa znajomość programów graficznych.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pełną wyzwań pracę w najprężniej rozwijającym się serwisie ślubnym
  • przyjazną atmosferę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy