Ta oferta pracy jest nieaktualna od 261 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Sklepu Fabrycznego

  • Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KEGEL-BŁAŻUSIAK to wiodący polski producent profesjonalnej odzieży i obuwia
    do pracy oraz pokrowców i akcesoriów samochodowych.

    W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy:
    PRACOWNIK SKLEPU FABRYCZNEGO

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne warunki płacy oparte na wynagrodzeniu zasadniczym i oraz premii uzależnionej od osiąganych wyników
    • duże możliwości rozwoju, wdrażania własnych rozwiązań i usprawniania pracy sklepu
    • współpracę z największymi firmami na rynku polskim (m.in. sieci handlowe, zakłady produkcyjne)
    • pakiet szkoleń merytorycznych oraz sprzedażowych
    • niezbędne narzędzia pracy
    • dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole

    Zadania:

    • sprzedaż odzieży roboczej, obuwia oraz rękawic ochronnych
    • podtrzymywanie kontaktów biznesowych z aktualnie obsługiwanymi klientami
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • negocjowanie warunków handlowych

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B
    • dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego
     za pomocą przycisku Aplikuj

    lub pocztą:
    Kegel Błażusiak
    Ul. Składowa 26
    34-400 Nowy Targ

    z dopiskiem:
    Praca” w terminie do 30.10.2017

    NIECH SUKCES KEGEL-BŁAŻUSIAK STANIE SIĘ TWOIM SUKCESEM

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kegel-Błażusiak Sp. z o.o z siedzibą w Nowym Targu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Informujemy, że Administratorem danych jest Kegel-Błażusiak Sp. z o.o z siedzibą w Nowym Targu przy ul. Składowa 26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.