Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Sklepu Fabrycznego

  • Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KEGEL-BŁAŻUSIAK to wiodący polski producent profesjonalnej odzieży i obuwia
do pracy oraz pokrowców i akcesoriów samochodowych.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy:
PRACOWNIK SKLEPU FABRYCZNEGO

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki płacy oparte na wynagrodzeniu zasadniczym i oraz premii uzależnionej od osiąganych wyników
  • duże możliwości rozwoju, wdrażania własnych rozwiązań i usprawniania pracy sklepu
  • współpracę z największymi firmami na rynku polskim (m.in. sieci handlowe, zakłady produkcyjne)
  • pakiet szkoleń merytorycznych oraz sprzedażowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole

Zadania:

  • sprzedaż odzieży roboczej, obuwia oraz rękawic ochronnych
  • podtrzymywanie kontaktów biznesowych z aktualnie obsługiwanymi klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • negocjowanie warunków handlowych

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego
 za pomocą przycisku Aplikuj

lub pocztą:
Kegel Błażusiak
Ul. Składowa 26
34-400 Nowy Targ

z dopiskiem:
Praca” w terminie do 30.10.2017

NIECH SUKCES KEGEL-BŁAŻUSIAK STANIE SIĘ TWOIM SUKCESEM

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kegel-Błażusiak Sp. z o.o z siedzibą w Nowym Targu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Informujemy, że Administratorem danych jest Kegel-Błażusiak Sp. z o.o z siedzibą w Nowym Targu przy ul. Składowa 26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się