Oferta pracy

Pracownik sklepu internetowego - bludshop.com

SDK sp. z o.o. sp. komandytowaO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Pracownik sklepu internetowego - Łódź.
Podstawowe obowiązki: fiskalizacja i przygotowanie paczek.

Czego oczekujemy od przyszłego pracownika?

  • ogaru w świecie streetwearu i sneakersów,
  • skrupulatności, dokładności i sumienności,
  • umiejętności działania pod presją czasu,
  • komunikatywnego angielskiego,
  • swobodnego poruszania w social mediach,
  • znajomość panelu IAI-Shop oraz Optima będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • działanie w pełnym pasji zespole,
  • otwartą ścieżkę rozwoju,
  • pracę od poniedziałku do piątku w Łodzi.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy