Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sklepu internetowego

Sport Team sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień w sklepie internetowym przy wykorzystaniu systemów ERP,

  • Obsługa klienta w sklepie przy użyciu komunikatorów i telefonu ,

  • Uczestniczenie w pracach magazynowych,

  • Pakowanie zamówień.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość MS Excel,

  • Kultura osobista i cierpliwość (konieczna przy obsłudze klienta),

  • Elastyczne godziny pracy z założeniem pełnego etatu (praca najczęściej rozpoczyna się w godzinach porannych),

  • Organizacja i porządek,

  • Łatwość nauki i wykorzystania nowych technologii.

Mile widziane

  • Mile widziani studenci / osoby uczące się,

  • Doświadczenie w sprzedaży detalicznej lub w obsłudze sklepu internetowego mile widziane.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.