Pracownik sklepu internetowego

  • Kłaj (pow. wielicki), Wieliczka, Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    IOSSI Manufaktura kosmetyków naturalnych

    Iossi to rozwijająca się manufaktura kosmetyków naturalnych z własnym sklepem internetowym. Obecnie przenosimy się z Krakowa do miejscowości Kłaj i w związku z tym poszukujemy osoby, która wesprze nasz dział zajmujący kompletowaniem zamówień i wysyłką, czyli obsługą sklepu internetowego. Nasza pracownia w Kłaju mieści się naprzeciwko dworca kolejowego. Można do niej wygodnie dojechać pociągiem lub samochodem.
    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Wieliczka (okolice), Kłaj (pow. wielicki)
    Region: małopolskie
    godziny pracy: 8:00-16:00
    pensja: 2500 netto

    Obowiązki:

    • obsługa zamówień detalicznych i hurtowych w sklepie internetowym
    • kontakt z kontrahentami i kurierami
    • monitorowanie bieżących dostaw oraz stanów magazynowych
    • etykietowanie kosmetyków
    • pakowanie kosmetyków
    • dbanie o porządek w pracowni i magazynie

    Oczekujemy:

    • samodzielności (świetnej organizacji pracy własnej),
    • dbałości o porządek
    • sumienności
    • dokładności (umiejętności skupienia uwagi na wykonywanych zadaniach)
    • dobrej znajomości obsługi komputera
    • sprawności fizycznej (często pracujemy na stojąco lub dźwigamy ciężkie paczki)
    • umiejętności pracy w zespole
    • serdeczności i wyrozumiałości dla kontrahentów
    • dyspozycyjności w listopadzie i grudniu naszym sezonie sprzedażowym (możliwa wtedy jest praca w systemie zmianowym - są to płatne nadgodziny)
    • chęci pracowania z nami przez dłuższy czas
    • mile widziane prawo jazdy kat. B :)

    Zapewniamy:

    • zatrudnienie na okres próbny w oparciu o umowę zlecenie (na okres 6 miesięcy z przejściem po tym okresie na umowę o pracę)
    • przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków
    • pracę w bardzo sympatycznym zespole

    Prosimy o przesłanie CV​ z aktualnym zdjęciem. Na zgłoszenia czekamy do 14 grudnia.
    Do wybranych osób odezwiemy się do końca grudnia.

    Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)

    bottom