Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sklepu internetowego

VIGO sp. z o.o.O firmie

VIGO sp. z o.o.

Stanisława Zwierzchowskiego 31

Poznań

SKATESHOP.PL działa na polskim rynku już od 2000 roku. Od początku współpracujemy z najlepszymi markami na rynku: DC, Nike, Vans, Etnies, DVS, Osiris, Adidas, Dragon, Fox, Element, Levi”s. Skateshop nie określa nas tylko jako sklep ze sprzętem deskorolkowym, którego mamy dużo. Naszą mocną stroną jest  sprzęt snowboardowy. Specjalnie wyselekcjonowane marki najlepszych producentów: wiązania Union, deski snowboardowe Capita, buty Deeluxe, oraz sprzęt takich firm jak Burton czy też buty ThirtTwo. Posiadamy bardzo szeroki wybór butów sportowych o profilu Snow & Skate.

Stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa klientów sklepu internetowego
  • kompletowanie i przygotowanie zamówień
  • obsługa portali aukcyjnych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do długoterminowej pracy
  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku 8:30 – 16:30
  • biegła obsługa komputera
  • motywacja i zaangażowanie w wykonaniu powierzonych zadań
  • sumienność, dobra organizacja pracy

Inne wymagania:

  • mile widziana znajomość platformy IDOSELL
  • mile widziana znajomość branży SNOW/SKATE

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • rozwój i możliwość awansu

Ogłoszenie archiwalne