Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik sklepu internetowego - Specjalista do spraw marketingu internetowego

  • Warszawa, Stare Babice (pow. warszawski zachodni), Wojcieszyn (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma prężnie działająca od 25 lat, z silnie ugruntowaną pozycją na rynku meblowym. Zajmujemy sie sprzedażą mebli tapicerowanych i skrzyniowych, głównie ze średniej i wyższej półki cenowej znanych producentów w województwie mazowieckim i kujawsko-pomorskim.
    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Stare Babice (pow. warszawski zachodni), Wojcieszyn (pow. warszawski zachodni)
    Siedziba firmy znajduje się w gminie Stare Babice, pow. warszawa-zachód.

    ZADANIA :

    Obsługa sklepu internetowego, kontakt telefoniczny i mailowy z klientem, aktualizacja ofert na stronie www, obsługa portali społecznościowych typu Facebook

    WYMAGANIA:

    Znajomość programu SUBIEKT, znajomość pakietu OFFICE, EXEL,

    OFERUJEMY:

    Stabilne i przejrzyste warunki pracy, Umowę o pracę po okresie próbnym, miłą atmosferę w pracy

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.wmmeble.pl