Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Sklepu Internetowego w Mennicy Kapitałowej

Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.

3 8004 800 brutto / mies.

Plac Jana Henryka Dąbrowskiego 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie i pakowanie przesyłek

  • obsługa zamówień internetowych

  • kontakt z klientem - telefoniczny i mailowy

  • przygotowanie dokumentów sprzedaży i magazynowych

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość Excela

  • dokładność i rzetelność

Mile widziane

  • znajomość platformy sklepu internetowego IdoSell (IAI-Shop) oraz systemu Comarch ERP Optima

To oferujemy

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę ( Centrum Warszawy - Metro Świętokrzyska )

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Mennica Kapitałowa, czołowy polski dystrybutor inwestycyjnych metali szlachetnych, poszukuje pracownika na stanowisko Pracownika Sklepu Internetowego

Przewiń do profilu firmy