Pracownik sklepu internetowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.04.2019
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 12.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Vita-Sport to jeden z największych dystrybutorów sprzętu piłkarskiego w Polsce z ponad 20-sto letnią historią. Bogata oferta sprawia, że każdy zawodnik niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, znajdzie to czego potrzebuje. Najwyższe modele obuwia, pełna gama akcesoriów oraz odzież topowych marek wraz z personalizacją dopasowaną do potrzeb klubów i ich zawodników.
    Zaufały nam min.: AMP Futbol, Śląsk Wrocław, Piast Gliwice, ŁKS Łódź, Stomil Olsztyn.
    Vita-Sport to także dziewięć oddziałów stacjonarnych, min.: Warszawa, Bielsko-Biała, Wrocław, Tarnów Gdynia, Łódź oraz sklep internetowy www.vitasport.pl.
    Pracownicy Vita-Sport łączą pasję z pracą, dzięki czemu jest to idealne miejsce dla pasjonatów futbolu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu spełniamy oczekiwania każdego miłośnika piłki nożnej i nie tylko.

    Wraz z dalszym rozwojem poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Dzielnica Wawer

    Zadania:

    • Wprowadzanie produktów na stronę internetową
    • Redagowanie tekstów oraz artykułów
    • Tworzenie sloganów i treści reklamowych do kanałów digital i nie tylko
    • Przygotowanie treści ofert produktowych oraz opisów marek
    • Monitorowanie trendów, premier

    Oczekiwania:

    • Kreatywność, lekkie pióro i łatwość operowania słowem
    • Umiejętność redagowania treści, tytułów oraz haseł reklamowych
    • Dokładność i terminowość
    • Nieprzeciętna pomysłowość, myślenie koncepcyjne i chęć rozwoju
    • Samodzielność i odpowiedzialność za realizowane projekty
    • Zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań
    • Umiejętność wyszukiwania szczegółowych informacji na każdy temat
    • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na terenie Warszawy

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie copywritingu, SEO, i nie tylko
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w kontaktach z międzynarodowymi dostawcami (Nike, adidas)
    • Możliwość wykorzystania nabytej dotychczas wiedzy i przejścia na etap kolejny swojej karierze
    • Stabilne miejsce pracy w firmie z ponad 20-letnią historią
    • Bezpośredni kontakt ze środowiskiem piłkarskim na profesjonalnym poziomie (Ekstraklasa & I Liga)
    • Umowę o pracę po okresie próbnym
    • Dodatkowo: możliwość połączenia zawodu trenera lub aktywnej kariery zawodniczej z pracą
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vita-Sport Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k . z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w załączonej aplikacji oraz dalszej korespondencji zainicjowanej jej przesłaniem. Zgody udzielam w celu umożliwienia Vita-Sport sp. z o.o. Sp. k. przeprowadzenia procesu rekrutacji z uwzględnieniem mojej kandydatury na wskazane w ofercie pracy stanowisko oraz przyszłych celów rekrutacji”.
    Aplikacje nie zawierające klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o powyższej treści będą przez Vita-Sport usuwane.
    Przyjmuję do wiadomości, że:
    Vita-Sport będzie przetwarzać moje dane osobowe, przekazane przeze mnie w zakresie wskazanym w załączonej aplikacji, wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych na wskazane w ofercie pracy stanowiska;
    administratorem moich danych osobowych jest Vita-Sport Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k z siedzibą w Warszawie przy ul. Włókienniczej 90B;
    przysługuje mi prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    Vita-Sport będzie przetwarzać moje dane osobowe wyłącznie przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ofercie pracy stanowiska; aplikacje nie zawierające dołączonej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o niniejszej treści będą przez Vita-Sport usuwane;
    przysługuje mi prawo żądania wglądu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia oraz przenoszenia danych;
    przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
    moje dane osobowe nie są przez Vita-Sport wykorzystywane do profilowania, ani innego podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany”
    bottom