Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sklepu internetowego z j. rosyjskim

PODLASIAK sp. z o.o.

4 0004 750 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta

  • Dbanie o wizerunek marki w Rosji

  • Pozyskiwanie klienta hurtowego

  • Tłumaczenie produktów

  • Praca w zespole

Nasze wymagania

  • Znajomość w mowie i piśmie języka Rosyjskiego

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie NNW

  • Praca w fajnym i pomocnym zespole

O nas

Prężnie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem w e-commerce zatrudni pracownika biurowego do sklepu internetowego z bardzo dobrą znajomością Rosyjskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane doświadczenie w pracy w sprzedaży internetowej, sprzedaży zagranicznej i wewnątrzwspólnotowej.

Gwarantujemy szkolenie i przygotowanie do pracy w sprzedaży.