Ta oferta pracy jest nieaktualna od 314 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Sklepu

  • Warszawa, Zielonka, Wołomin, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    API MARKET Sieć sklepów z polskim kapitałem zatrudni do swoich placówek osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Warszawa, Wołomin, Zielonka

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę pracy
    • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
    • system premiowania
    • możliwość korzystania z ubezpieczenia na życie
    • realne możliwości awansu w strukturach firmy

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa klientów
    • dbanie o prawidłową ekspozycję towaru
    • pomoc klientom w dokonaniu najlepszego wyboru
    • dbanie o porządek w miejscu pracy

    Nasze oczekiwania:

    • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • umiejętność pracy w zespole
    • kultura osobista
    • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • umiejętność obsługi kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem

    Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności i studenci (również na okres wakacji).

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając na przycisk Aplikuj.

    CV zawierające klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).