Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik sklepu medycznego

CENTRUM ORTOPEDYCZNE ORTOCOOL sp. z o.o.

2 5006 000 brutto / mies.
  • Kraszewskiego 3, Otwock
    Otwock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Kraszewskiego 3

Otwock

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie edukacji, doboru i sprzedaży sprzętu medycznego

  • Dbanie o odpowiedni stan asortymentu w magazynie

  • Rozbudowywanie asortymentu sklepu

  • Dbanie o odpowiedni wizerunek sklepu

  • Obsługa procesu refundacji

  • Współpraca z dostawcami

  • Koordynowanie pracy zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie medyczne, np: inżynieria biomedyczna, fizjoterapia, farmacja, pielęgniarstwo, inne (zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa), aktywne PWZ

  • Doświadczenie w pracy w sklepie medycznym

  • Praktyczna znajomość zagadnień refundacyjnych

  • Zdolność do wyjaśniania procesów medycznych, procedur i informacji technicznych w zrozumiały i przystępny sposób,

  • Cierpliwość, empatia i dojrzałość wobec innych osób

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pensja podstawowa + system premiowy)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

  • Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę

  • Kameralną atmosferę

  • Stałe stanowisko pracy

O nas

Centrum Ortopedyczne Ortocool zajmuje się sprzedażą oraz produkcją sprzętu ortopedycznego, tj. wózki inwalidzkie, łóżka, skutery, sprzęt rehabilitacyjny, protezy kończyn i wiele innych. Praca wymaga umiejętności budowania relacji, wytrwałości, empatii, cierpliwości, kreatywności oraz dobrej organizacji pracy.