Pracownik Sklepu Medycznego- stanowisko mobilne

MEDICUSO firmie

  • Włodawa, Janów Lubelski, Kraśnik, Krasnystaw, Łuków, Puławy, Tomaszów Lubelski, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Lublin

  • Ważna jeszcze 1 dzień
    do: 29 lis 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w Sklepach Medycznych Medicus w różnych lokalizacjach województwa lubelskiego.

  • Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych.

  • Dobór refundowanego przez NFZ zaopatrzenia comiesięcznego i ortopedycznego.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą oraz refundacją.

  • Dbanie o czystość, estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dyspozycyjność.

  • Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem i urządzeniami biurowymi.

  • Mile widziane wykształcenie medyczne.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Empatia.

  • Komunikatywność.

  • Otwartość na nowe wyzwania.

  • Samodzielność.

  • Odpowiedzialność.

  • Zdolność szybkiego adaptowania w nowych warunkach.

  • Nowym pracownikom zapewniamy szkolenie z zakresu obsługi klienta, procedur wydawania wyrobów refundowanych oraz kilkutygodniowy okres wdrożenia w obowiązki.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Samochód i paliwo służbowe.

  • Specjalistyczne szkolenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.

  • Ciekawą pracę w stabilnej branży i dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Udział w eventach firmowych.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Pakiet ubezpieczeń grupowych.

  • Przyjazną atmosferę.

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 plus dojazd do miejsca pracy.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

    O nas

    MEDICUS to firma z wieloletnim doświadczeniem handlowym w województwie lubelskim. Poprzez Sieć Specjalistycznych Sklepów z zaopatrzeniem medycznym realizujemy wnioski finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Wszyscy nasi pracownicy to wykwalifikowani doradcy, pracujący z pasją na rzecz drugiego człowieka.

    Nadrzędnym celem firmy jest zapewnienie pacjentowi wyboru z szerokiej gamy wyrobów większości wiodących producentów, a co za tym idzie dostępności produktów zróżnicowanych cenowo.