Ta oferta pracy jest nieaktualna od 450 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Sklepu

  • Mosina, Oborniki, Śrem, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ZNAJDŹ U NAS SWOJE MIEJSCE
    PRACOWNIK SKLEPU - etat 87h

    Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na Klienta, prostota działania i… najlepsi Pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla!

    Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 600 sklepów w Polsce i blisko 10 000 w ponad 25 krajach.

    Dołącz do nas i bądź częścią sukcesu jednej z największych sieci handlowych w Europie!

    TWOJE ZADANIA
    • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów i utrzymanie porządku w sklepie
    • Wykładanie towaru
    • Bieżąca obsługa klientów
    • Pomoc klientom w dokonaniu najlepszych wyborów
    • Obsługa stanowiska kasowego
    TWOJE KOMPETENCJE
    • Szybkie przyswajanie wiedzy
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Dokładność, odpowiedzialność, dynamizm
      i zaangażowanie
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Doświadczenie w branży spożywczej i/lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
    OFERUJEMY
    umowę o pracę
    na min. 12 miesięcy
    brak okresu próbnego
    atrakcyjne zarobki
    oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    bezpłatną, prywatną
    opiekę medyczną dla Ciebie
    prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny
    ubezpieczenie na życie
    możliwość rozwoju
    bony na święta
    i paczki dla dzieci
    wyprawki szkolne

    Mosina ul. Harcerska 3-5 - Aplikuj
    Oborniki ul. Lipowa 16 - Aplikuj
    Śrem ul. Zamenhofa 22 - Aplikuj
    bottom