Pracownik Sklepu - niepełny etat

  • Kraków, Nowy Targ, Oświęcim, Tarnów, Wadowice, Zakopane, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 08.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 22.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRACOWNIK SKLEPU - Niepełny etat
    Miejsce pracy:Kraków, Nowy Targ, Oświęcim, Tarnów, Wadowice, Zakopane

    TWOJE ZADANIA

    • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów i utrzymanie porządku w sklepie
    • Wykładanie towaru
    • Bieżąca obsługa klientów
    • Obsługa stanowiska kasowego

    TWOJE KOMPETENCJE

    • Szybkie przyswajanie wiedzy
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Dokładność, odpowiedzialność, dynamizm
      i zaangażowanie
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Doświadczenie w branży spożywczej i/lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY

    • Atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    • Umowę o pracę na 12 miesięcy bez okresu próbnego
    • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę Multisport
    • Bony na święta i paczki dla dzieci
    • Możliwości rozwoju
    • Wyprawki szkolne
    Atrakcyjne
    zarobki
    oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    Umowę o pracę
    na 12 miesięcy bez okresu próbnego
    Bezpłatną
     prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    Ubezpieczenie na życieKartę
    Multisport
    Bony na święta i paczki dla dzieciMożliwości rozwojuWyprawki
    szkolne
    Kraków ul. Bunscha - Aplikuj - etat 130h
    Tarnów ul. Krakowska - Aplikuj - etat 130h
    Kraków ul. Mogilska 116 - Aplikuj - etat 130h
    Zakopane ul. Juliusza Zborowskiego 2A - Aplikuj - etat 130h
    Nowy Targ ul. Szaflarska 162 - Aplikuj - etat 130h
    Wadowice ul. Zegadłowicza 23 - Aplikuj - etat 130h
    Kraków os. Józefa Strusia 21 - Aplikuj - etat 130h
    Kraków ul. Kocmyrzowska 2B - Aplikuj - etat 130h
    Oświęcim ul. Nojego 2A - Aplikuj - etat 130h