Pracownik Sklepu - niepełny etat

  • Sanok, podkarpackie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-14
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2018-06-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZNAJDŹ U NAS SWOJE MIEJSCE

    PRACOWNIK SKLEPU - niepełny etat

    Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na Klienta, prostota działania i… najlepsi Pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla!

    Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 600 sklepów w Polsce i ponad 10 000 w 28 krajach.

    Dołącz do nas i bądź częścią sukcesu jednej z największych sieci handlowych w Europie!

    OFERUJEMY
    umowę o pracę
    na min. 12 miesięcy
    brak okresu próbnego
    wynagrodzenie
    2.175 zł brutto,
    a po dwóch latach
    2.475 zł brutto
    bezpłatną, prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    ubezpieczenie
    na życie
    kartę Multisport
    możliwość rozwoju
    bony na święta
    i paczki dla dzieci
    wyprawki szkolne
    TWOJE ZADANIA
    • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów i utrzymanie porządku w sklepie
    • Wykładanie towaru
    • Bieżąca obsługa klientów
    • Obsługa stanowiska kasowego
    TWOJE KOMPETENCJE
    • Szybkie przyswajanie wiedzy
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Dokładność, odpowiedzialność, dynamizm
      i zaangażowanie
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Doświadczenie w branży spożywczej i/lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
    Sanok ul. Kochanowskiego 1 - Aplikuj - wymiar etatu 130h

    bottom