Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Sklepu - Pełny Etat

  • Bielsko-Biała, Cieszyn, Katowice, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZNAJDŹ U NAS SWOJE MIEJSCE

    PRACOWNIK SKLEPU - PEŁNY ETAT

    Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na Klienta, prostota działania i… najlepsi Pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla!

    Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 600 sklepów w Polsce i ponad 10 000 w 28 krajach.

    Dołącz do nas i bądź częścią sukcesu jednej z największych sieci handlowych w Europie!

    OFERUJEMY
    umowę o pracę
    na min. 12 miesięcy
    brak okresu próbnego
    atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    bezpłatną, prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    ubezpieczenie
    na życie
    kartę Multisport
    możliwość rozwoju
    bony na święta
    i paczki dla dzieci
    wyprawki szkolne
    TWOJE ZADANIA
    • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów i utrzymanie porządku w sklepie
    • Wykładanie towaru
    • Bieżąca obsługa klientów
    • Obsługa stanowiska kasowego
    TWOJE KOMPETENCJE
    • Szybkie przyswajanie wiedzy
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Dokładność, odpowiedzialność, dynamizm
      i zaangażowanie
    • Wysoka motywacja do pracy
    • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Doświadczenie w branży spożywczej i/lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
    Cieszyn ul. Bielska 55 - Aplikuj
    Bielsko-Biała ul. Gorkiego 1 - Aplikuj
    Bielsko-Biała ul. Cieszyńska 311 a - Aplikuj
    Katowice ul. Ligocka 107 - Aplikuj
    Katowice ul. Dudy Gracza 7 - Aplikuj
    Katowice ul. Chrobrego 3 - Aplikuj
    Katowice ul. Gliwicka 20 - Aplikuj
    bottom