Pracownik Sklepu - pełny etat

  • Jelenia Góra, Kłodzko, Trzebnica, Wrocław, Oleśnica, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 28.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRACOWNIK SKLEPU - Pełny etat
    (KASJER, SPRZEDAWCA, WYKŁADANIE TOWARU)
    Miejsce pracy:Jelenia Góra, Kłodzko, Trzebnica, Wrocław, Oleśnica, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    TWOJE ZADANIA

    • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów
    • Utrzymanie porządku w sklepie
    • Wykładanie towaru
    • Bieżąca obsługa klientów
    • Obsługa stanowiska kasowego
    • Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

    TWOJE KOMPETENCJE

    • Chęć do nauki i dalszego rozwoju
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Dokładność, zaangażowanie
    • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Doświadczenie w branży spożywczej i/lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY

    • Atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    • Umowę o pracę na 12 miesięcy bez okresu próbnego
    • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę Multisport
    • Bony na święta i paczki dla dzieci
    • Możliwości rozwoju
    • Wyprawki szkolne
    Atrakcyjne
    zarobki
    oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
    Umowę o pracę
    na 12 miesięcy bez okresu próbnego
    Bezpłatną
     prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    Ubezpieczenie na życieKartę
    Multisport
    Bony na święta i paczki dla dzieciMożliwości rozwojuWyprawki
    szkolne
    Wrocław ul. Muchoborska 17 - Aplikuj
    Wrocław ul. Długosza 34 - Aplikuj
    Wrocław ul. Królewiecka 27 - Aplikuj
    Wrocław ul. Borowska 134 - Aplikuj
    Trzebnica ul. Prusicka 16 - Aplikuj
    Oleśnica ul. Wojska Polskiego 1D - Aplikuj
    Bielany Wrocławskie ul. Tyniecka 1 - Aplikuj
    Wrocław ul. Daktylowa 8 - Aplikuj
    Jelenia Góra ul. Jordana 5 - Aplikuj
    Kłodzko ul. Objazdowa 26A - Aplikuj