Pracownik Sklepu - pełny etat / Працівник магазину.- повний робочий день

Lidl Sp. z o.o. Sp. k.

  • Pisz

    Pisz, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

• Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

• Utrzymanie porządku w sklepie

• Wykładanie towaru

• Bieżąca obsługa klientów

• Obsługa stanowiska kasowego

• Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

Ваші завдання

• Піклування про правильне виставлення продуктів

• Підтримання порядку в магазині

• Викладання товарів

• Поточне обслуговування клієнтів

• Робота із касовим апаратом

• Можливість спеціалізації в одному з асортиментних напрямків

Nasze wymagania

• Chęć długotrwałej współpracy

• Gotowość do odbycia 5-tygodniowego szkolenia prowadzonego przez Instruktora

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

• Dokładność, zaangażowanie

• Umiejętność pracy w zespole

• Komunikatywna znajomość języka polskiego

Ваші компетенції

• Готовність до довгострокової співпраці

• Готовність пройти 5-тижневе навчання під керівництвом інструктора

• Готовність працювати позмінно та у вихідні

• Акуратність, цілеспрямованість

• Вміння працювати в команді

• комунікативне знання польської мови

Mile widziane

• Mile widziane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne

• Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej

• Вітаються дійсні результати санітарно-епідеміологічного обстеження

• Досвід роботи у сфері торгівлі та/або фізичної роботи вітається

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki / Хороша оплата праці

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy / Гарантоване підвищення оплати праці вже після першого року роботи

  • Wynagrodzenie zawsze na czas / Заробітна плата завжди на час

  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego / Трудовий договір на мін. 12 місяців без випробувального терміну

  • Możliwość dostosowania grafiku do Twoich potrzeb / Можливість коригувати графік під свої потреби

  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora / Адаптація під наглядом інструктора та наставника

  • Szkolenia i możliwość rozwoju / Тренінги та можливість розвитку

  • Bezpłatną aplikację do nauki języka angielskiego i niemieckiego dla Ciebie i Twojej rodziny / Безкоштовний додаток для вивчення англійської та німецької мови для вас і вашої родини

  • Możliwość awansu na Zastępce Menagera Sklepu / Можливість підвищення до заступника керівника магазину

  • Bony na święta / Ваучери на свята

  • Karta Multisport / Карта Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • platforma grywalizacyjna LIDERSI

RÓWNE PŁACE / РІВНА ОПЛАТА ЗА РІВНУ ПРАЦЮ

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

Ми справедливі. Завдяки чітко визначеним принципам нарахування заробітної плати ми забезпечуємо рівну оплату праці жінок та чоловіків, які працюють у «Lidl» на тій самій посаді.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty pracy lub złożyć swoją aplikację telefonicznie, zadzwoń na naszą infolinię: 800 500 518

Якщо Ви хочете дізнатися більше про цю вакансію або відгукнутися за телефоном, зателефонуйте на нашу гарячу лінію: 800 500 518.