Logo Pracuj.pl

Pracownik Sklepu - pełny etat

Lidl Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Sucha Beskidzka
    Sucha Beskidzka, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

• Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

• Utrzymanie porządku w sklepie

• Wykładanie towaru

• Bieżąca obsługa klientów

• Obsługa stanowiska kasowego

• Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

Nasze wymagania

• Chęć długotrwałej współpracy

• Gotowość do odbycia 5-tygodniowego szkolenia prowadzonego przez Instruktora

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

• Dokładność, zaangażowanie

• Umiejętność pracy w zespole

• Komunikatywna znajomość języka polskiego

Mile widziane

• Mile widziane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne

• Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego
  • Możliwość dostosowania grafiku do Twoich potrzeb
  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Bezpłatną aplikację do nauki języka angielskiego i niemieckiego dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość awansu na Zastępce Menagera Sklepu
  • Bony na święta
  • Karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • napoje
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • platforma grywalizacyjna LIDERSI

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty pracy lub złożyć swoją aplikację telefonicznie, zadzwoń na naszą infolinię: 800 500 518

Pracownik Sklepu - pełny etat, Sucha Beskidzka