Oferta pracy

Pracownik Sklepu – sezonowy (pełny etat)

Lidl Sp. z o.o. Sp. k.

Krasińskiego 1A

Szklarska Poręba

Twój zakres obowiązków

• Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

• Utrzymanie porządku w sklepie

• Wykładanie towaru

• Bieżąca obsługa klientów

• Obsługa stanowiska kasowego

• Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych

Nasze wymagania

Jeżeli:

• Szukasz pracy na okres wakacji (czerwiec, lipiec, sierpień)

• Lubisz podejmować wyzwania i działać zespołowo

• Ciekawią Ciebie techniki ekspozycji towaru i obsługi klienta

• Chcesz zdobyć cenne doświadczenie pod okiem Instruktora

• Masz gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy (soboty)

dołącz do Naszego Zespołu!

To oferujemy

  • Dajemy Ci stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na czas określony (dostosujemy czas trwania umowy do Twoich możliwości)

  • Proponujemy pracę w pełnym wymiarze godzin (elastyczny grafik uzgodniony z Managerem Sklepu)

  • Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach

  • Gwarantujemy różnorodność zadań i poznanie wielu ciekawych ludzi

  • Zapewniamy zdrowe przekąski i bezpłatne napoje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • platforma grywalizacyjna LIDERSI